Rezervisano za tabelu i rezultate
Reserved for score and results
tereni
1.FK Vojvodina Novi Sad-dragon dor -peloponnesian war (s,esc,c,f)
2.NK Dinamo Zagreb------benga -hallowen hollows (s,fl,c,f)
3.NK Rijeka Rijeka------dimnjacarstef -cuprys (s,fl,c,nf)
4.FK Vardar Skopje--------------n.n. -macedonia (s,esc,c,nf)
5.NK Maribor Maribor-------vragus -doodle earth (s,fl,c,nf)
6.FK Sutjeska Niksic---jug68 -feudal war (s,fl,c,nf)
7.FK Buducnost Podgorica----dakky21-nedherland (s,fl,c,nf)
8.FK Partizan Beograd--dinustef -treasure of galapagos (s,ns,c,f)
9.FK Radnicki Nis--- sirmium samurai - imperium romanum (s,ns,c,f)
10.NK Hajduk Split----moonchild -british issle (s,esc,c,nf)
11.FK Velez Mostar---merch313-CCU (s,fl,c,f)
12.FK Crvena Zvezda Beograd---lordnex -haiti (s,fl,c,nf)
13.OFK Beograd Beograd----davdanilo -duck and cover (s,fl,c,nf)
14.NK Olimpija Ljubljana--finsfleet - mexico (s,esc,c,f)
15.FK Spartak Subotica----milen83 -benelux((s,fl,c,nf)
16. FK Zeleznicar Sarajevo---* borg * -germany (s,fl,c,nf)
17. FK Sarajevo Sarajevo----trboye-route 66 (s,fl,c,nf)
18.NK Osijek Osijek----------groo -France(s,ns,c,nf)
19.FK Sloboda Tuzla-------EsoyItaque - alexander empire (s,fl,c,nf)
20.FK Pelister Bitola--------uckuki-wales(s,ns,c,nf)
utakmice
---------------
1. kolo
1.Vojvodina-Pelister--------0-4
2.Dinamo-Sloboda-----------2-2
3.Rijeka-Osijek--------------4-0
4.Vardar-Sarajevo------------3-1
5.Maribor-Železničar---------2-2
6.Sutjeska-Spartak-----------2-2
7.Radnički-Crvena Zvezda---2-2
8.Budućnost-Olimpija--------2-2
9.Partizan-OFK Beograd------3-1
10.Hajduk-Velež--------------3-1
2.kolo
1.Sloboda-Vojvodina--------3-1
2.Sarajevo-Dinamo---------3-1
3.Pelister-Osijek------------3-1
4.Velež-Partizan-------------2-2
5.OFK Beograd-Sutjeska----1-3
6.Crvena Zvezda-Budućnost-1-3
7.Železničar-Rijeka-----------2-2
8.Spartak-Vardar-------------1-3
9.Hajduk-Radnički-----------3-1
10.Olimpija-Maribor ---------0-4
3.kolo
1.Budućnost-Hajduk----------3-1
2.Partizan-Radnički-----------4-0
3.Osijek-Vojvodina ----------3-1
4.Vardar-OFK Beograd-------2-2
5.Maribor-Crvena Zvezda---4-0
6.Dinamo-Spartak-----------2-2
7.Sutjeska-Velež------------2-2
8.Pelister-Železničar-------3-1
9.Rijeka-Olimpija----------2-2
10.Sloboda-Sarajevo-------2-2
4.kolo
1.Budućnost-Partizan------3-1
2.Olimpija-Pelister--------3-1
3.Železničar-Osijek-------2-2
4.Vojvodina-Sarajevo----2-2
5.Spartak-Sloboda--------1-3
6.OFK Beograd-Dinamo---0-4
7.Crvena Zvezda-Rijeka--1-3
8.Velež-Vardar-------------1-3
9.Hajduk-Maribor---------3-1
10.Radnički-Sutjeska-----4-0
5.kolo
1.Železničar-Vojvodina---3-1
2.Partizan-Maribor--------4-0
3.Osijek-Olimpija---------1-3
4.Sarajevo-Spartak-------2-2
5.Dinamo-Velež-----------2-2
6.Rijeka-Hajduk-----------2-2
7.Vardar-Radnički---------1-3
8.Sutjeska-Budućnost-----4-0
9.Pelister-Crvena Zvezda--2-2
10.Sloboda-OFK Beograd---2-2
6.kolo
1.Maribor-Sutjeska----------3-1
2.Vojvodina-Spartak--------2-2
3.Velež-Sloboda--------------0-4
4.Hajduk-Pelister------------1-3
5.Olimpija-Železničar-------4-0
6.Crvena Zvezda-Osijek----1-3
7.Radnički-Dinamo-----------1-3
8.Budućnost-Vardar----------2-2
9.Rijeka-Partizan------------2-2
10.OFK Beograd-Sarajevo---2-2
7.kolo
1.Spartak-OFK Beograd------3-1
2.Partizan-Pelister-----------2-2
3.Osijek-Hajduk--------------2-2
4.Sloboda-Radnički-----------3-1
5.Olimpija-Vojvodina--------4-0
6.Sarajevo-Velež-------------3-1
7.Dinamo-Budućnost---------2-2
8.Sutjeska-Rijeka-------------2-2
9.Železničar-Crvena Zvezda--0-4
10.Vardar-Maribor-------------3-1
8.kolo
1.Pelister-Sutjeska----------1-3
2.Budućnost-Sloboda--------1-3
3.Radnički-Sarajevo--------2-2
4.Velež-Spartak--------------3-1
5.Vojvodina-OFK Beograd---2-2
6.Osijek-Partizan------------3-1
7.Hajduk-Železničar---------3-1
8.Crvena Zvezda-Olimpija--1-3
9.Maribor-Dinamo-----------3-1
10.Rijeka-Vardar-------------1-3
9.kolo
1.OFK Beograd-Velež----------1-3
2.Sutjeska-Osijek-------------2-2
3.Vardar-Pelister--------------4-0
4.Sloboda-Maribor------------3-1
5.Sarajevo-Budućnost--------1-3
6.Železničar-Partizan---------2-2
7.Crvena Zvezda-Vojvodina--2-2
8.Spartak-Radnički------------3-1
9.Dinamo-Rijeka--------------2-2
10.Olimpija-Hajduk-----------1-3
10.kolo
1.Partizan-Olimpija-----------3-1
2.Pelister-Dinamo-------------4-0
3.Rijeka-Sloboda--------------2-2
4.Maribor-Sarajevo-----------2-2
5.Osijek-Vardar---------------1-3
6.Sutjeska-Železničar--------1-3
7.Radnički-OFK Beograd-----1-3
8.Vojvodina-Velež------------2-2
9.Budućnost-Spartak---------2-2
10.Hajduk-Crvena Zvezda---4-0
11.kolo
1.Olimpija-Sutjeska----------1-3
2.OFK Beograd-Budućnost----2-2
3.Sloboda-Pelister-------------2-2
4.Vardar-Železničar-----------3-1
5.Dinamo-Osijek--------------3-1
6.Sarajevo-Rijeka------------0-4
7.Spartak-Maribor------------2-2
8.Hajduk-Vojvodina----------1-3
9.Velež-Radnički--------------1-3
10.Crvena Zvezda-Partizan--2-2
12.kolo
1.Partizan-Hajduk------------2-2
2.Budućnost-Velež------------2-2
3.Maribor-OFK Beograd------1-3
4.Osijek-Sloboda-------------2-2
5.Pelister-Sarajevo----------1-3
6.Železničar-Dinamo---------2-2
7.Vojvodina-Radnički--------3-1
8.Sutjeska-Crvena Zvezda--0-4
9.Vardar-Olimpija------------3-1
10.Rijeka-Spartak------------1-3
13.kolo
1.Crvena Zvezda-Vardar-----3-1
2.Dinamo-Olimpija-----------4-0
3.Spartak-Pelister------------1-3
4.Sloboda-Železničar---------3-1
5.OFK Beograd-Rijeka-------1-3
6.Sarajevo-Osijek------------1-3
7.Velež-Maribor---------------1-3
8.Partizan-Vojvodina--------1-3
9.Hajduk-Sutjeska----------3-1
10.Radnički-Budućnost------3-1
14.kolo
1.Sutjeska-Partizan---------2-2
2.Vojvodina-Budućnost-----2-2
3.Dinamo-Crvena Zvezda--2-2
4.Rijeka-Velež--------------1-3
5.Pelister-OFK Beograd----2-2
6.Olimpija-Sloboda---------3-1
7.Vardar-Hajduk------------3-1
8.Železničar-Sarajevo------1-3
9.Osijek-Spartak-----------4-0
10.Maribor-Radnički-------2-2
15.kolo
1.Budućnost-Maribor------4-0
2.Sarajevo-Olimpija-------2-2
3.Radnički-Rijeka----------4-0
4.Partizan-Vardar-----------3-1
5.Spartak-Železničar-------3-1
6.Velež-Pelister-------------2-2
7.Sloboda-Crvena Zvezda--4-0
8.Sutjeska-Vojvodina------1-3
9.OFK Beograd-Osijek-----2-2
10.Hajduk-Dinamo---------1-3
16.kolo
1.Crvena Zvezda-Sarajevo--1-3
2.Osijek-Velež----------------2-2
3.Rijeka-Budućnost----------3-1
4.Pelister-Radnički-----------0-4
5.Dinamo-Partizan------------3-1
6.Sloboda-Hajduk-------------4-0
7.Železničar-OFK Beograd----2-2
8.Olimpija-Spartak-----------3-1
9.Vojvodina-Maribor---------4-0
10.Vardar-Sutjeska-----------2-2
17.kolo
1.Vardar-Vojvodina----------2-2
2.OFK Beograd-Olimpija-----2-2
3.Spartak-Crvena Zvezda---2-2
4.Budućnost-Pelister---------2-2
5.Partizan-Sloboda-----------3-1
6.Sarajevo-Hajduk-----------1-3
7.Velež-Železničar------------2-2
8.Radnički-Osijek------------1-3
9.Sutjeska-Dinamo-----------2-2
10.Maribor-Rijeka------------2-2
18.kolo
1.Dinamo-Vardar----------------1-3
2.Pelister-Maribor---------------2-2
3.Sloboda-Sutjeska--------------2-2
4.Osijek-Budućnost--------------4-0
5.Olimpija-Velež------------------1-3
6.Crvena Zvezda-OFK Beograd--1-3
7.Vojvodina-Rijeka---------------4-0
8.Sarajevo-Partizan--------------1-3
9.Železničar-Radnički------------2-2
10.Hajduk-Spartak---------------2-2
19.kolo
1.Rijeka-Pelister-----------1-3
2.Sutjeska-Sarajevo-------1-3
3.Vardar-Sloboda-----------3-1
4.Maribor-Osijek-----------3-1
5.Dinamo-Vojvodina-------3-1
6.Velež-Crvena Zvezda----3-1
7.Partizan-Spartak---------4-0
8.Budućnost-Železničar----2-2
9.Radnički-Olimpija-------3-1
10.OFK Beograd-Hajduk---1-3
----------------------------------------------prvi deo sezone
20.kolo
1.Pelister-Vojvodina--------2-2
2.Sloboda-Dinamo-----------0-4
3.Osijek-Rijeka-------------4-0
4.Sarajevo-Vardar----------1-3
5.Železničar-Maribor--------2-2
6.Spartak-Sutjeska----------2-2
7.Crvena Zvezda-Radnički--0-4
8.Olimpija-Budućnost-------3-1
9.OFK Beograd-Partizan-----0-4
10.Velež-Hajduk-------------0-4
prva runda kupa(prvi meć)
1.Rijeka-Crvena Zvezda---2-2
2.Maribor-Železničar-------0-4
3.Velež-OFK Beograd-------2-2
4.Sutjeska-Spartak---------1-3
21.kolo
1.Vojvodina-Sloboda----------4-0
2.Dinamo-Sarajevo-----------3-1
3.Osijek-Pelister--------------2-2
4.Partizan-Velež---------------3-1
5.Sutjeska-OFK Beograd------2-2
6.Budućnost-Crvena Zvezda--0-4
7.Rijeka-Železničar------------1-3
8.Vardar-Spartak---------------4-0
9.Radnički-Hajduk-------------2-2
10.Maribor-Olimpija-----------2-2
prva runda kupa(revanš)
1.Crvena Zvezda-Rijeka------3-1
2.Železničar-Maribor----------2-2
3.OFK Beograd-Velež----------3-1
4.Spartak-Sutjeska-----------0-4
22.kolo
1.Hajduk-Budućnost---------4-0
2.Radnički-Partizan---------3-1
3.Vojvodina-Osijek----------3-1
4.OFK Beograd-Vardar-------2-2
5.Crvena Zvezda-Maribor---3-1
6.Spartak-Dinamo-----------2-2
7.Velež-Sutjeska-------------2-2
8.Železničar-Pelister--------1-3
9.Olimpija-Rijeka-----------4-0
10.Sarajevo-Sloboda--------3-1
osmina finala kupa(prvi meč)
1.Vardar-Sutjeska----------4-0
2.Sloboda-OFK Beograd----1-3
3.Partizan-Železničar-------3-1
4.Dinamo-Crvena Zvezda--2-2
5.Hajduk-Olimpija----------2-2
6.Pelister-Radnički---------0-4
7.Osijek-Sarajevo----------2-2
8.Vojvodina-Budućnost-----3-1
23.kolo
1.Partizan-Budućnost-----3-1
2.Pelister-Olimpija--------3-1
3.Osijek-Železničar-------3-1
4.Sarajevo-Vojvodina----1-3
5.Sloboda-Spartak--------2-2
6.Dinamo-OFK Beograd---3-1
7.Rijeka-Crvena Zvezda--2-2
8.Vardar-Velež-------------1-3
9.Maribor-Hajduk---------2-2
10.Sutjeska-Radnički-----2-2
24.kolo
1.Vojvodina-Železničar----4-0
2.Maribor-Partizan---------2-2
3.Olimpija-Osijek----------1-3
4.Spartak-Sarajevo--------1-3
5.Velež-Dinamo-------------1-3
6.Hajduk-Rijeka------------2-2
7.Radnički-Vardar----------4-0
8.Budućnost-Sutjeska------4-0
9.Crvena Zvezda-Pelister---3-1
10.OFK Beograd-Sloboda---2-2
osmina finala kupa(revanš)
1.Sutjeska-Vardar-----------4-1-(pp)
2.OFK Beograd-Sloboda-----4-0
3.Železničar-Partizan--------0-4
4.Crvena Zvezda-Dinamo---1-3
5.Olimpija-Hajduk-----------1-3
6.Radnički-Pelister-----------4-0
7.Sarajevo-Osijek------------1-3
8.Budućnost-Vojvodina------4-0
25.kolo
1.Sutjeska-Maribor---------1-3
2.Spartak-Vojvodina-------2-2
3.Sloboda-Velež-------------1-3
4.Pelister-Hajduk-------------2-2
5.Železničar-Olimpija--------1-3
6.Osijek-Crvena Zvezda-----4-0
7.Dinamo-Radnički-----------2-2
8.Vardar-Budućnost----------2-2
9.Partizan-Rijeka------------2-2
10.Sarajevo-OFK Beograd---3-1
26.kolo
1.OFK Beograd-Spartak-------3-1
2.Pelister-Partizan------------4-0
3.Hajduk-Osijek---------------1-3
4.Radnički-Sloboda------------0-4
5.Vojvodina-Olimpija----------2-2
6.Velež-Sarajevo---------------3-1
7.Budućnost-Dinamo-----------3-1
8.Rijeka-Sutjeska--------------2-2
9.Crvena Zvezda-Železničar--4-0
10.Maribor-Vardar-------------1-3
četvrtfinale kupa(prvi meč)
1.Vardar-Budućnost-----2-2
2.OFK Beograd-Osijek--2-2
3.Partizan-Radnički-----4-0
4.Dinamo-Hajduk-------3-1
27.kolo
1.Sutjeska-Pelister---------3-1
2.Sloboda-Budućnost-------3-1
3.Sarajevo-Radnički--------2-2
4.Spartak-Velež--------------0-4
5.OFK Beograd-Vojvodina---1-3
6.Partizan-Osijek------------2-2
7.Železničar-Hajduk---------1-3
8.Olimpija-Crvena Zvezda--2-2
9.Dinamo-Maribor-----------4-0
10.Vardar-Rijeka------------2-2
28.kolo
1.Velež-OFK Beograd---------1-3
2.Osijek-Sutjeska------------3-1
3.Pelister-Vardar--------------4-0
4.Maribor-Sloboda-------------1-3
5.Budućnost-Sarajevo---------0-4
6.Partizan-Železničar----------2-2
7.Vojvodina-Crvena Zvezda--3-1
8.Radnički-Spartak------------4-0
9.Rijeka-Dinamo--------------2-2
10.Hajduk-Olimpija-----------2-2
četvrtfinale kupa(revanš)
1.Budućnost-Vardar--------2-3-(pp)
2.Osijek-OFK Beograd-----3-2-(pp)
3.Radnički-Partizan--------1-3
4.Hajduk-Dinamo----------3-2-(pp)
29.kolo
1.Olimpija-Partizan--------1-3
2.Dinamo-Pelister----------0-4
3.Sloboda-Rijeka-----------2-2
4.Sarajevo-Maribor--------2-2
5.Vardar-Osijek--------------1-3
6.Železničar-Sutjeska-------4-0
7.OFK Beograd-Radnički-----2-2
8.Velež-Vojvodina-----------0-4
9.Spartak-Budućnost--------2-2
10.Crvena Zvezda-Hajduk--1-3
30.kolo
1.Sutjeska-Olimpija---------2-2
2.Budućnost-OFK Beograd--0-4
3.Pelister-Sloboda-----------1-3
4.Železničar-Vardar----------1-3
5.Osijek-Dinamo-------------2-2
6.Rijeka-Sarajevo-----------0-4
7.Maribor-Spartak------------2-2
8.Vojvodina-Hajduk----------1-3
9.Radnički-Velež--------------0-4
10.Partizan-Crvena Zvezda--2-2
polufinale kupa (prvi meč)
1.Vardar-Dinamo---3-1
2.Osijek-Partizan--1-3
31.kolo
1.Hajduk-Partizan--------3-1
2.Velež-Budućnost---------3-1
3.OFK Beograd-Maribor----2-2
4.Sloboda-Osijek----------4-0
5.Sarajevo-Pelister--------2-2
6.Dinamo-Železničar-------1-3
7.Radnički-Vojvodina-------3-1
8.Crvena Zvezda-Sutjeska-3-1
9.Olimpija-Vardar----------3-1
10.Spartak-Rijeka---------2-2
32.kolo
1.Vardar-Crvena Zvezda--3-1
2.Olimpija-Dinamo--------2-2
3.Pelister-Spartak------2-2
4.Železničar-Sloboda---3-1
5.Rijeka-OFK Beograd--0-4
6.Osijek-Sarajevo-------2-2
7.Maribor-Velež----------2-2
8.Vojvodina-Partizan----3-1
9.Sutjeska-Hajduk-------0-4
10.Budućnost-Radnički--2-2
polufinale kupa (revanš)
1.Dinamo-Vardar--2-2
2.Partizan-Osijek-3-1
33.kolo
1.Partizan-Sutjeska-------3-1
2.Budućnost-Vojvodina---1-3
3.Crvena Zvezda-Dinamo-4-0
4.Velež-Rijeka-------------2-2
5.OFK Beograd-Pelister---1-3
6.Sloboda-Olimpija------2-2
7.Hajduk-Vardar---------2-2
8.Sarajevo-Železničar---4-0
9.Spartak-Osijek--------3-1
10.Radnički-Maribor-----1-3
34.kolo
1.Maribor-Budućnost------2-2
2.Olimpija-Sarajevo------2-2
3.Rijeka-Radnički---------1-3
4.Vardar-Partizan---------3-1
5.Železničar-Spartak------2-2
6.Pelister-Velež------------1-3
7.Crvena Zvezda-Sloboda-3-1
8.Vojvodina-Sutjeska-----3-1
9.Osijek-OFK Beograd----1-3
10.Dinamo-Hajduk--------0-4
Finale Kupa (prvi meč)
1.Vardar-Partizan------1-3
35.kolo
1.Sarajevo-Crvena Zvezda--3-1
2.Velež-Osijek----------------0-4(sluzbeni rezultat)
3.Budućnost-Rijeka-------4-0
4.Radnički-Pelister--------2-2
5.Partizan-Dinamo---------2-2
6.Hajduk-Sloboda-----------3-1
7.OFK Beograd-Železničar--3-1
8.Spartak-Olimpija--------3-1
9.Maribor-Vojvodina-------1-3
10.Sutjeska-Vardar--------2-2
36.kolo
1.Vojvodina-Vardar--------3-1
2.Olimpija-OFK Beograd---2-2
3.Crvena Zvezda-Spartak--2-2
4.Pelister-Budućnost----2-2
5.Sloboda-Partizan-----2-2
6.Hajduk-Sarajevo-----3-1
7.Železničar-Velež------1-3
8.Osijek-Radnički-------3-1
9.Dinamo-Sutjeska------2-2
10.Rijeka-Maribor-----3-1
Finale Kupa (revanš)
1.Partizan-Vardar-----2-2
37.kolo
1.Vardar-Dinamo---------2-2
2.Maribor-Pelister----2-2
3.Sutjeska-Sloboda---3-1
4.Budućnost-Osijek---2-2
5.Velež-Olimpija-----2-2
6.OFK Beograd-Crvena Zvezda--2-2
7.Rijeka-Vojvodina-----3-1
8.Partizan-Sarajevo---4-0
9.Radnički-Železničar--1-3
10.Spartak-Hajduk---1-3
38.kolo
1.Pelister-Rijeka-------3-1
2.Sarajevo-Sutjeska---2-2
3.Sloboda-Vardar-------3-1
4.Osijek-Maribor-------2-2
5.Vojvodina-Dinamo---4-0
6.Crvena Zvezda-Velež--2-2
7.Spartak-Partizan------2-2
8.Železničar-Budućnost--3-1
9.Olimpija-Radnički------1-3
10.-Hajduk-OFK Beograd---2-2
--------------------------------kraj