Search found 226 matches

by omiljeni
Sat Apr 13, 2013 7:18 am
Forum:
Topic: Lista sittera
Replies: 102
Views: 1079

Re: Lista sittera

posla' sam mu sms

ako neko zna password neka se uloguje. pise u chatu sta treba da se radi.
by omiljeni
Sat Apr 13, 2013 7:14 am
Forum:
Topic: Lista sittera
Replies: 102
Views: 1079

Re: Lista sittera

e, tonyk ima jos 15ak minuta za potez na Criketu :(
by omiljeni
Tue Mar 26, 2013 12:03 pm
Forum:
Topic: Lista sittera
Replies: 102
Views: 1079

Re: Lista sittera

aj opet za DJ-a
ovaj put na stalingradu
ima jos 1h
by omiljeni
Mon Mar 25, 2013 2:42 pm
Forum:
Topic: Lista sittera
Replies: 102
Views: 1079

Re: Lista sittera

DJ_ZG ima jos 1h za potez na Game 12433445
Moze neko da odigra?
by omiljeni
Sun Mar 24, 2013 2:48 pm
Forum:
Topic: clan war
Replies: 58
Views: 437

Re: clan war

p.s.
jos 2 primera o tome kako mi dopustimo preokret kad je maltene vec gotova partija ili uradimo suprotnu stvar:

I sam znas kako smo pukli Sidnej protiv FOED, a partija trebala biti lagano nasa.
Izbacimo im jednog, pa se zajunimo ko bivoli da izbacujemo i drugog, a likovi nam uz malo ...
by omiljeni
Sun Mar 24, 2013 2:32 pm
Forum:
Topic: clan war
Replies: 58
Views: 437

Re: clan war

p.s.

freak, evo kako ti "edukujes":

2013-03-19 21:44:18 - freakns [team]: ma daj bre, presmesne kockice, nismo imali teorije ovde :)
2013-03-19 21:44:59 - freakns: gg, congrats
2013-03-20 19:01:45 - freakns [team]: generalno, nebitno je sta cemo dalje,ovo je izgubljeno... znaci gledajte sto pre da ...
by omiljeni
Sun Mar 24, 2013 2:01 pm
Forum:
Topic: clan war
Replies: 58
Views: 437

Re: clan war

a nemoj freak zajebavati ;)
msm, glupo je da bas ja zakeram (zbog ispada sa pokerom, igranja poteza sa plaze/bazena, idr itd isl etc tri tacke :lol: ), ali ovde sam od osnivanja klana i manje-vise znam sta se desvalo i kako ti "edukujes"

Jedini koji je nesto malo pokrenuo o ucenju pravilnog ...
by omiljeni
Sun Mar 24, 2013 8:53 am
Forum:
Topic: clan war
Replies: 58
Views: 437

Re: clan war

freakns wrote:ovaj klan postoji godinu ipo dana, ako do sada nismo popravili igru, nikada necemo :D
ako cemo pravo, a pravo cemo...nismo se ni trudili da je popravimo. ;)
by omiljeni
Sat Mar 23, 2013 5:30 pm
Forum:
Topic: clan war
Replies: 58
Views: 437

Re: clan war

nismo top 10 jer smo 13. na rankingsima :D
ali ako pobedimo sad FOED, pocnemo dobijati u CL i sto je najvaznije, generalno popravimo igru, mogli bi se uskoro umuljati nekako u top 10

pobeda nad FOED bi nam bio best showing, pa onda zakazemo CW sa nekim lower top 10 klanom, pa deknemo i njih...

al ...
by omiljeni
Sat Mar 23, 2013 2:40 pm
Forum:
Topic: clan war
Replies: 58
Views: 437

Re: clan war

CW: Otpisani vs Always Kicking A$$ 28-13... POBEDA!
CW: Otpisani vs The New Crusade 39-22... POBEDA!
CW: [CC3] Otpisani vs The Fantastic Four-Skins 24-17 POBEDA!
CW: [CC3] Otpisani vs The Odd Fellows Union 23-38.... PORAZ
CW: Otpisani vs Mythology 34-29... POBEDA!
CW: Otpisani vs OSA 26-31 ...
by omiljeni
Wed Mar 20, 2013 4:06 pm
Forum:
Topic: Snapshot - uzeti ili ne uzeti
Replies: 28
Views: 191

Re: Snapshot - uzeti ili ne uzeti

p.s.

2013-03-10 09:28:17 - Finsfleet [team]: reinf je bio izmedju mog poteza (gde je omiljeni lupio snapshot) u rundi 4 i omiljenovog u rundi 5, dakle sanse su 50-50, crveni ili zeleni.

Ovaj snap koji Stojadinovic spominje u zagradi zapravo nije bio posle njegovog poteza, vec posle Grandijevog ...
by omiljeni
Wed Mar 20, 2013 4:02 pm
Forum:
Topic: Snapshot - uzeti ili ne uzeti
Replies: 28
Views: 191

Re: Snapshot - uzeti ili ne uzeti

ma jebi se, kad sam video da u chatu imamo 4-5 snapova a imali smo 10ak poteza popizdeo sam i izasao sa mape, pa cu gledati kad budem morao.

I nisam ovde postovao samo zbog Staljingrada.
Malo malo pa imamo njaku u vaznoj partiji jer ne lupamo snapove.
Pogle' ovo npr:

2013-03-10 09:26:33 ...
by omiljeni
Wed Mar 20, 2013 1:59 pm
Forum:
Topic: Snapshot - uzeti ili ne uzeti
Replies: 28
Views: 191

Re: Snapshot - uzeti ili ne uzeti

daj bre ljudi pravite jebene snapove
neki dan Stojadinovic na Kriket mapi ne napravi snap pa moramo bacati pasulj da vidimo dal protivnik ima bonus ili nema.
Danas nam u Staljingradu ubiju Freaka, ali i dalje imamo bar neke teorijske sanse jer mozda mozem da ubijemo jednog njihovog...medjutim....ne ...
by omiljeni
Thu Mar 07, 2013 12:47 pm
Forum:
Topic: omiljeni je gej...
Replies: 381
Views: 3441

Re: omiljeni je gej...

ja dodjem ovde da se odmorim, a ne da vidim koliko je trbonaldinho osvojio medalja.
by omiljeni
Wed Feb 20, 2013 6:38 pm
Forum:
Topic: predlozi
Replies: 44
Views: 572

Re: predlozi

madjarska banka na američkom šljemu kao avatar ex-yu klana koji je dobio ime po partizanskoj seriji ? :?
jedno veliko i istorijsko da od mene
by omiljeni
Thu Feb 07, 2013 10:41 am
Forum:
Topic: omiljeni je gej...
Replies: 381
Views: 3441

Re: omiljeni je gej...

Vic iz "Danas"
kraj 2002, pocetak 2003
by omiljeni
Thu Jan 17, 2013 4:22 am
Forum:
Topic: Lista sittera
Replies: 102
Views: 1079

Re: Lista sittera

Image
by omiljeni
Tue Dec 18, 2012 5:50 am
Forum:
Topic: omiljeni je gej...
Replies: 381
Views: 3441

Re: omiljeni je gej...

Fotkica je posvecena tvojoj cuvenoj izjavi kako je i bilo vreme da posle 10ak godina Bucsi imaju bolju sezonu od Jetsa :lol:
A Jetsi su ipak 24 i kusur casova bili duze iznad vode od Bucsa :lol:
by omiljeni
Mon Dec 17, 2012 6:48 pm
Forum:
Topic: omiljeni je gej...
Replies: 381
Views: 3441

Re: omiljeni je gej...

Image

:lol:
by omiljeni
Fri Dec 07, 2012 8:50 am
Forum:
Topic: Turniri
Replies: 103
Views: 1106

Re: Turniri

da, i pretpostavio sam da je turnir zavrsen kad sam juce video da mi je taj lik poslao spisak kandidata za MVP turnira, na kom, btw, od tebe nema ni traga ni glasa
dzaba moje liderske sposobnosti kad u timu imam samo mediokritete

btw Trbonaldinho, nadji neke turnire pa da usipamo malo bodova i ...
by omiljeni
Fri Dec 07, 2012 7:53 am
Forum:
Topic: Kakve knjige citamo
Replies: 15
Views: 190

Re: Kakve knjige citamo

Vidim malopre da je uskoro premijera filma Life of Pi i da ga najavjuju kao blockbuster
Ne znam kakav ce film da bude ali sam knjigu citao pre skoro 10ak godina i preporucio bih vam je.
Prelepa prica
by omiljeni
Fri Dec 07, 2012 7:49 am
Forum:
Topic: Turniri
Replies: 103
Views: 1106

Re: Turniri

Braco,
Nemam aktivnih partija, a odigrao bih rado neku partiju
Cak i onaj Lindax sve redje salje pozivnice za onaj njegov turnir
Ajde nadjite neki zanimljiv turnir pa da igramo malo
Prednost ima Trbonaldinho al otvoren sam (4 prsta) i za druge opcije
by omiljeni
Thu Nov 15, 2012 5:23 pm
Forum:
Topic: CW: Otpisani vs Mythology 34-29 POBEDA!
Replies: 103
Views: 881

Re: CW: Otpisani vs Mythology 27-20

neki dan comanche 4, sad ovo...uozbilji se

zajebavaj se u finalu CC4 ali sad igramo protiv klana vlade nepravde
by omiljeni
Wed Nov 07, 2012 1:18 pm
Forum:
Topic: CW: Otpisani vs Mythology 34-29 POBEDA!
Replies: 103
Views: 881

Re: CW: Otpisani vs Mythology 16-9

i onaj King's Court quad na pocetku CW-a smo izgubili totalno bezveze.

al' ovi su jos veci amateri od nas. malopre sam naleteo na partiju (Third Crusade) u kojoj je njihov covek ispao iz igre zbog 3 preskocena poteza
by omiljeni
Mon Oct 29, 2012 11:16 am
Forum:
Topic: Skripte za CC
Replies: 72
Views: 748

Re: Skripte za CC

Igram terminator fog partiju i sad gledam da li da napadam jednog lika.
Ingame statistika kaze da on ima samo 1 regiju (tu koju ja vidim i hocu da napadnem) , a BOB veli da ima jos jednu koju ja ne vidim.
Kako to?

p.s.
Taj lik je izbacen iz partije zbog 3 propustena poteza...da nije mozda zbog ...

Go to advanced search