posla' sam mu sms
ako neko zna password neka se uloguje. pise u chatu sta treba da se radi.
ako cemo pravo, a pravo cemo...nismo se ni trudili da je popravimo.freakns wrote:ovaj klan postoji godinu ipo dana, ako do sada nismo popravili igru, nikada necemo![]()